Kokpity

Oferujemy dwa modele kokpitów stanowiące bazę stanowiska symulatora jazdy, przeznaczone do użytku zarówno domowego, jak i komercyjnego.

Oba kokpity wykonane są z wytrzymałych stalowych profili i podzielone są na dwie części - z siedzeniem oraz z peryferiami. Obie części posiadają wiele punktów łączenia, dzięki czemu każdy może dostosować długość kokpitu do swojego wzrostu.

Stelaże umożliwiają zamontowanie siedzenia, 3 monitorów oraz różnych peryferii - kierownicy, pedałów, shiftera, hamulca ręcznego i innych (możliwe jest dodanie podstaw do montażu innych urządzeń). Dla każdego z urządzeń istnieje kilka punktów przyłączenia, aby móc dostosować ich położenie do własnych preferencji.

Kokpity kompatybilne są ze standardowymi siedzeniami wyścigowymi i urządzeniami DynaSim oraz innych czołowych producentów. Pod siedzeniem można zamontować nasz system ruchu bądź też wybrać wersję z unieruchomioną podstawą pod fotel.

Urządzenia produkowane są na zamówienie i mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Model o prostszej, klasycznej bryle, projektowany z myślą o użytku komercyjnym - gdzie wytrzymałość i funkcjonalność stoją na pierwszym miejscu. W szczególności polecany dla symulatorów służących do wsparcia nauki jazdy. Zapewnia maksymalną trwałość, stabilność i elastyczność w montażu peryferii przeznaczonych dla różnych pojazdów. Oczywiście równie dobrze sprawdzi się jako domowe stanowisko wyścigowe - kompaktowy kształt kokpitu sprawia, że mieści się nawet w niewielkim pokoju.

Charakteryzuje go dynamiczny kształt i solidna konstrukcja, dzięki czemu łączy efektowny wygląd z niezawodnością. Świetnie sprawdzi się jako kokpit dla domowego stanowiska sim-racingowego, ale też na wszelkich imprezach. W połączeniu z platformą ruchu SR-21 znajduje uznanie wśród najbardziej wymagających graczy.

Siedzenie i urządzenia peryferyjne zamawiane są osobno.