Peryferia

Seria DynaGear One

Wszystkie urządzenia serii DynaGear One podłączane są do wspólnej stacji DG-1K, zawierającej jednostkę kontrolera, istnieje jednak możliwość wyposażenia w niezależną elektronikę i podłączenie bezpośrednio do komputera przez USB. Urządzenia można konfigurować oraz aktualizować z pomocą programu Rider.

Urządzenia produkowane są na zamówienie i mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Stacja z mikrokontrolerem, do której podłączane są pozostałe peryferia serii DynaGear One. Sama wpinana jest do komputera poprzez złącze USB, które zapewnia zasilanie stacji, jak i również wpiętym urządzeniom.

Dodatkowo wyposażona jest w zestaw konfigurowalnych przycisków i przełączników, dzięki którym można szybko zmienić konfigurację swojego pojazdu podczas rozgrywki, nie odrywając wzroku od ekranu.

Dobrze odwzorowane pedały będące niezbędnym elementem każdego symulatora jazdy. Zestaw Fleet-Foot symuluje siłę wymaganą do wciśnięcia każdego z pedałów jak w rzeczywistych odpowiednikach ze sportowych samochodów F1 czy LPM. Do pomiaru siły wykorzystuje czujniki tensometryczne, zapewniające precyzyjny odczyt oraz niezawodność. Realistyczne zachowanie, solidna konstrukcja i efektowny design zadowolą najbardziej wymagających graczy. Charakterystyka wyjścia sygnału do komputera w zależności od użytej siły jest konfigurowalna za pomocą aplikacji Rider.

Wymaga stacji DG-1K do połączenia z komputerem.

Realistyczny sportowy hamulec ręczny wyposażony w system hydrauliczny, który oddaje rzeczywistą siłę potrzebną do zaciągnięcia hamulca oraz zapewnia dużą żywotność i precyzję, dzięki czemu idealnie sprawdzi się w każdych warunkach.

Połączenie z komputerem może odbywać się poprzez stację DG-1K lub shifter DG-1S.

Shifter sekwencyjny, zaopatrzony w system sprężynowy, pozwalający na wygodną i precyzyjną pracę podczas jazdy. Solidna, metalowa konstrukcja i wytrzymałe elementy ruchomego mechanizmu zapewniają niezawodność nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Wymaga stacji DG-1K do połączenia z komputerem.