System Ruchu - SR-31

Platforma SR-31 to kompromisowy, osobisty system ruchu o 3 stopniach swobody (3DOF), specjalnie ukierunkowany na tanie, małoskalowe symulatory ruchu o średniej wielkości, takie jak symulatory komercyjne, symulatory rozrywki arkadowej, domowe symulatory lotu lub domowe symulatory wyścigowe.

Wykorzystaliśmy całą naszą wiedzę aby zaprojektować to urządzenie, zawierające wiodącą w branży elektronikę, enkodery i napędy. Oczekiwana żywotność SR-31 jest niezwykle wysoka, a wymagania konserwacyjne są minimalne, co jest szczególnie ważne w zastosowaniach komercyjnych lub konsumenckich.

Rynkiem docelowym systemu ruchu SR-31 3DOF może być dowolna z następujących aplikacji jednostanowiskowych:

  • Kompaktowe urządzenia do szkolenia lotniczego o małej skali do zastosowań komercyjnych i wojskowych
  • Symulatory szkolenia kierowców pojazdów użytkowych i ciężarówek o średniej skali
  • Symulatory sprzętu górniczego i ciężkiego sprzętu do robót ziemnych
  • Symulatory maszynisty pociągu średniej wielkości
  • Domowe symulatory lotu
  • Domowe symulatory wyścigów samochodowych

Platforma jest idealnaym rozwiązaniem dla producentów OEM istniejących symulatorów lub firm budujących stanowiska symulatorów, którzy szukają przystępnej metody natychmiastowego dodania ruchu. Urządzenie jest wyposażone w złącze USB i gotowe do pracy od razu po rozpakowaniu. Jedynym wymaganym montażem jest zakotwienie urządzenia oraz przykręcenie do górnej ramy kokpitu lub innego elementu, który ma być poruszany.

Do obsługi wymagany jest program Rider, umożliwiający odtwarzanie ruchu pojazdów z dziesiątek popularnych gier wyścigowych, programów symulacyjnych lub własnej aplikacji z wykorzystaniem dostępnego SDK. Pozwala także na konfigurowanie zachowania platformy w przystępny sposób, aby dopasować je do osobistych preferencji oraz symulowanego pojazdu. Wymagana jest także instalacja sterowników USB.

Parametry techniczne

Zakres pitch: ±12°
Zakres roll: ± 12°
Zakres heave: ± 10cm

Maksymalne obciążenie: 500kg (możliwe wykonanie innych wariantów)​
Zasilanie z sieci 230V
Pobór prądu: 24A
Wtyk zasilający 3P 32A
Filtr EMC :C3
Klasa ochronności :I
Moc znamionowa: 5520 W

Udzielamy gwarancję na 24 miesiące